So…let’s get this party started…

DSC_0049

Hej,

Jestem Iwona, witaj na moim blogu!

Na początku krótko o mnie…

Mam 28 lat i jestem szczęśliwą mamą i żoną. Zaraz po maturze postanowiłam wyjechać do Anglii na rok, nauczyć się języka… i tak jakoś wyszło, że jestem tutaj już 9 lat! Tu studiowałam, i zanim urodziła się nasza ukochana córeczka, byłam tzw. oddaną pracownicą korpo:-)

Na blogu, oprócz opisywania codziennego życia mojej Rodzinki, będę się też z Wami dzielić tym co mnie ciekawi, inspiruje lub zachwyca. Dlaczego blog? Po pierwsze to fajna sprawa mieć swoje życie tak ‚udokumentowane’, a po drugie to potrzebowałam takiego miejsca, gdzie mogłabym się choć trochę wyżyć kreatywnie:-)

Życzę miłej lektury i …stay tuned, bo głowa mi pęka od pomysłów!:-)

***

Hi,

My name is Iwona, welcome to my blog!

Let me introduce myself…

I’m a 28-year-old happy mum and wife. Just after finishing high school I have decided to go to the UK for a year, in order to learn English…and it turned out that I have been living here for 9 years already! I went to university here, and just before having our lovely daughter, I have been working as a dedicated corporation  employee:-)

Apart from our daily life, I will also be sharing with you everything that inspires me and is interesting in my opinion.

Why have I started this blog? Firstly, I thought it’s great to have your life kind of ‚documented’ and secondly, I also needed a space where I could finally be creative!

Enjoy and stay tuned as my head is bursting with ideas!:-)

DSC_0049

9 comments
 • Magda Cz.

  Powodzenia w blogowaniu!:)

 • Magdad

  Iwonka-napisz coś o mnie:) hehe btw naprawdę super sprawa!brawo!

  • Hehe pomyślę i może kiedyś napiszę Ty zujko:)

 • Justyna Szwed

  Iwona, świetnie wyglądasz a malutka jest śliczna, poczytam sobie troszkę:) pozdrawiam. Justyna

 • Fajnie! Ja wyjechałam do Francji na rok… 7 lat temu ;) Miłego blogowania!

  • Haha, widzę że Tobie też się trochę ‚przedłużył’ pobyt na obczyźnie…tylko Ty wybrałaś zdecydowanie piękniejsze miejsce:) Pozdrawiam

 • Zadałam pytanie w mailu, ale właśnie mam odpowiedź :). Zapowiada się wyśmienicie!